Přidávání/upravování akci

V levém menu vyberu Události – buď podpoložku události, nebo Přidat událost. Tento návod bude pokračovat volbou události (úpravou již existující), ale pokud chceme vytvořit novou událost v kalendáři, tak vybereme možnost přidat – popis dále je prakticky stejný….

Zvolím jaké akce chci vidět – pozor při načtení jsou vidět vždy pouze nadcházející události, tzn. pokud chci přidávat fotky z akce, musím si zvolit „Proběhlé události“ a kliknout na tlačítko Filtrovat.

Po najetí na událost, kterou chci řešit se zobrazí tlačítko Upravit, tak na něj kliknu 🙂

Následně se zobrazí klasické okno pro příspěvky atd. Jen pozor, v pravé části je ještě volba dat trvání akce, kde vždy zaškrtneme celý den. Po upravení/vytvoření události klikneme na tlačítko Aktualizovat/Publikovat.

Pokud chci přidat zápis z kroniky/fotky, tak vždy vymažu letáček atd. a můžu vkládat. Vždy je nezbytně nutné napřed vložit fotky přes volbu Add Galery a až následně text – jinak se fotky nevloží 🙁

Postup vkládání fotek je následující:

Klikneme na Add Galery a zobrazí se okno

Vybereme „Co byste chtěli zobrazit?“

Zvolíme Galleries

a po kliknutí o řádek níže se zobrazí roletka, kde vybereme akci, kterou chceme zobrazit. Jako poslední klikneme na tlačítko Insert Displayed Gallery a okno zmizí a můžeme dopsat text a uložit stisknutím tlačítka Aktualizovat – a je vše na webu 🙂