Výlet „nakonec“ v Mezně

16. 09. 2022 - 18. 09. 2022    

PÁTEK:

V pátek jsme se jako obvykle sešli u metra Háje. Potom jsme se vydali metrem na hlavní nádraží. Z hlavního nádraží jsme jeli vlakem do Mezna. Když jsme dorazili do Mezna dojedli jsme večeři, vybalili jsme si a šli jsme spát.

 

SOBOTA:

V sobotu jsme vstali a dali jsme si snídani, připravili jsme se na výlet a vyrazili jsme do Chotovin. Tam jsme šli nakoupit. Následně jsme se rozdělili do dvou skupinek a hráli jsme hru po vesnici kde jsme museli plnit úkoly. Po téhle hře jsme si udělali oběd-rýži s masem a kečupem. Když jsme dojedli, vydali jsme se zpět směr Mezno. Cestou jsme si ještě zahráli nějaké hry, a když jsme dorazili zpět, odpočinuli jsme si a pak jsme si udělali večeři-těstoviny. Při večerním programu jsme hráli nějaké hry jako třeba hru s mincí, kterou jsme si podávali pod stolem. Potom už byl ale čas na to abychom šli spát.

 

NEDĚLE:

V neděli bylo potřeba udělat samozřejmě snídani to udělali Věrka s Danem, Tomínem a Jůlinkou. Dříví nasekaly a v kamnech zatopily Háňa a Háňa. Jelikož týden po tomto výletě byla brigáda nebylo potřeba uklidit a tak jsme si místo úklidu zahráli nějaké hry. Po obědě zbývalo už jen umýt nádobí a vydat se na vlak směr Praha.

 

Háňa F. (12 let)