Výlet do ubytovny – Mezno

21. 01. 2022 - 23. 01. 2022    

PÁTEK

V pátek jsme se jako obvykle sešli na Hájích u metra. Dojeli jsme na stanici Hlavní nádraží, a protože nás kvůli covidu bylo hodně málo, jeli jsme směr Mezno. Když jsme přijeli bylo potřeba zatopit v kamnech. I když se ale topilo, bylo tam hodně chladno, proto jsme si šli zahrát obíhačku. Potom jsme dojedli večeři, šli si vybalit a pak všichni, kromě instruktorů a vedoucích, spát.

SOBOTA

V sobotu po budíčku jsme se nasnídali. A pak jsme začali vše připravovat abychom odpoledne mohli jet na výlet. Někdo připravoval hru a někdo oběd. Když bylo vše připraveno zahráli jsme si hru a šlo se obědvat. Po obědě jsme se sbalili a původně jsme měli jet na výlet vlakem a zpět jít pěšky, ale zjistilo se, že je potřeba nakoupit těstoviny. A tak jsme jeli do Tábora, kde jsme koupili těstoviny. Pak jsme stopovali Dana na místo kde jsme si dali svačinu a poté jsme se vydali směr vlak a následně ubytovna. Tam jsme večer připravili večeři, udělali perník na snídani, najedli se, zahráli si nějaké deskové hry a šli spát. Vedoucí a instruktoři pak ještě hráli ping pong.

NEDĚLE

V neděli jsme se po snídani vrhli na balení, úklid ubytovny a neminula nás ani příprava oběda. Než se dodělal oběd zahráli jsme si pár her. Po obědě jsme se vydali směr vlak a po cestě nám zbývalo dost času takže jme se zastavili na místním úplně zasněženém fotbalovém hřišti kde jsme si pochopitelně zahráli nějaké hry. Nakonec jsme se vydali na vlak a následně po skvěle zažitém víkendu domů.

Psala Háňa (11 let)

 

Mezno 2022 – Oddíl ONTARIO – album na Rajčeti

(L: ontario H: riorio )