Výlet do ubytovny – Libušín

24. 01. 2020 - 26. 01. 2020    

 

Pátek:

V pátek jsme se jako obvykle sešli u metra na Hájích. Metrem a vlakem jsme dojeli do Kladna, kde jsme přestoupili na autobus, který nás dovezl až do Libušína. Došli jsme do ubytovny, navečeřeli jsme se, zahráli si pár her a šli spát.

Sobota:

Ráno po budíčku, hygieně a snídani jsme šli na nákup potřebných surovin na plánovanou soutěž v pečení pizzy. Po nákupu jsme si zahráli hry. Po obědě a chvilky klidu jsme se sešli vysvětlili si program  na odpoledne a dva nejstarší ze skupinky se oddělili a celé odpoledne byli proti nám, škodili nám, špehovali a dělali vše pro to, aby získali potřebné indície na večer. Večer se uskutečnila velká oddílová soutež o nejlepší pizzu, která následně sloužila jako naše večeře. Porota dlouho váhala a nakonec rozhodla, že dvě skupinky obsadili 1. místo a zbylé dvě 2. místo, prý to bylo jenom o chlup. Po vyhlášení jsme se postupně dostali k hledání artefaktu, kde už se  k nám přidali i ti nejstarší. Velmi nám pomohli získané indície. Protože byl artefakt pouze jeden, každá skupinka dostala alespoň fotku na památku.

Neděle:

Po snídani jsme si zabalili, zahráli hry, uklidili ubytovnu. Po jejím předání jsme se naobědvali a vydali se směr autobus. Měli jsme hodně času, tak nás neminulo i několik her v parku a pár minut hraní na místním hřišti. Poté jsme se vydali směr Praha a po velmi užitém víkendu zpátky domů.

 

                                                                                                                                    Psala Monča (13 let)