Výlet do ubytovny – Neškaredice

08. 10. 2021 - 10. 10. 2021    

https://www.rajce.net/a17522828
(L: ontario H: riorio )

 

Pátek
Na srazu jsme se sešli na Hájích a vyrazili jsme výjimečně ve větším počtu. Výlet jsme začali velice zdlouhavou cestou vlakem. Když jsme konečně dojeli do Neškaredic u Kutné Hory bylo už pozdě večer a tak jsme rychle vyrazili do ubytovny. Ta byla nějaká bývalá školka – dneska turistická základna jiného oddílu. Navečeřeli jsme se rozdělili pokoje a šli do hajan.

Sobota
Druhý den ráno jsme prakticky hned po snídani vyrazili na výlet za druidama. Jelikož jsme se měli vrátit až večer tak jsme si vzali oběd a svačinu s sebou. Na výletě jsme hráli různé hry a tím získávali indicie pomocí kterých jsme pak vyluštili posvátnou řeč. Tu jsme na konci výletu (v Kutné Hoře) přednesli před bránou druidů abychom se mohli dostat dovnitř. Pak jsme se kolem obchodu ve kterém jsme nakoupili jídlo na neděli vrátili do ubytovny. Večeři vařili Léňa s Déňou -> kuřecí plátek s pečenými brambůrkami. Všem to moc chutnalo. Po večeři jsme si všichni zahráli nějaké ty vnitřní hry jako třeba koště, kompot, atd. Pak odešli spát mladší a ti starší si zahráli takovou poznávací hru než šli spát taky.

Neděle
V neděli jsme si po snídani šli sbalit. Bohužel jsme zjistili že někdo nejí těstoviny na sladko které měli být k obědu. A tak Viktor s Tomínem rychle vyrazili aby koupili konzervu. My ostatní jsme si znovu zahráli nějaké hry a pak se šlo uklízet. Uklízelo se tak nějak kolem oběda. Potom když jsme se naobědvali a bylo vše uklizeno vyrazili jsme na vlak. Ten měl samozřejmě zase zpoždění, takže na srazu na nás už čekali rodiče. Už se těšíme na další výlet!

Adam, 13 let