Výlet do Liberce

01. 03. 2024 - 03. 03. 2024    

Sraz: pátek 1.3. 16:20 Háje (Bus 17:30 Černý most)
Návrat: neděle 3.3. 16:50 Háje (Bus 16:05 Černý most)
Cena: 500 Kč
S sebou: A, B, D, E, F, G, H – 12 let a starší, CH, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, S, T, V, W, X, Y, Z, večeři na pátek

Pátek:

Přijeli jsme do chladné ubytovny v Liberci, kde jsme se navečeřeli a menší děti šli spát. Asi za půl hodiny jsme šli i my ostatní.

Sobota:

Ráno jsme vyrazili na vlak. Když jsme vystoupali na zříceninu hradu, zahráli jsme si na pikolu. Sešli jsme dolů, kde jsme přešli přes řeku, pak si dali oběd. Po obědě každá družina dostala oddílový mobil a hledala QR kódy, které nás nasměrovaly k dalšímu QR kódu. K tomu všemu jsme dělali úkoly. Nakonec jsme došli k nádraží, kde jsme nastoupili na vlak a jeli do Liberce. Jako vždy jsme to vzali zkratkou přes obchoďák, kde se koupily rohlíky, šunka a sýr a to byla naše večeře. V ubytovně byl pak volný program a šlo se postupně spát.

Neděle:

Po snídani jsme měli hru, kde jsme sbírali samuraje a jeden samuraj znamenal jednu minutu na zabalení. Aby to nebylo tak jednoduché, dva nejstarší z družiny měli na obličeji šátek a byli po tmě. Když jsme zabalili, čekalo se na oběd, který byl dobrý. Po oběde jsme uklidili a šli na autobusové nádraží, kde jsme nastoupili do autobusu a jeli na Černý most, a pak metrem na Háje.
Filda 14 let