Výlet do Liberce

05. 10. 2018 - 07. 10. 2018    

Dne 5.10. 2018 jsme se vydali do Liberce. Cesta probíhala velmi dobře, dokonce jsme jeli Regio Jetem. Akorát nefungovaly tablety. Ubytovali jsme se v super ubytovně, pak si zahráli pár her a šli spát.

Druhý den (6.10.2018) ráno jsme se připravili na výlet a šli rychle na vlak, abychom ho stihli. Vlakem jsme jeli pár stanic a z vlakové zastávky jsme šli na zříceninu Hamrštejn. Ze zříceniny jsme šli k potoku, přes který nevedla lávka ale lanovka, tzv. transbordér. Když jsme přes potok přejeli na druhou stranu, tak jsme si dali oběd. Od transbordéru jsme šli k silnici a tam jsme se rozdělili na Kačery a Klauny, které doprovázely Terka s Bobrem a na Mravence a Gepardy, které doprovázeli Křéma s Majkou. Kačeři a Klauni šli do vesnice Kryštofovo údolí, kde byl čůrající pes a orloj. Tam jsme se od Terky a Bobra odpojili a měli jsme za úkol dojít sami do ubytovny a cestou najít pár kešek. Zatímco Kačeři a Klauni bloudili a snažili se dostat do ubytovny, Mravenci a Gepardi hráli různé hry jako např. Stavení patníků nebo Čmuchaná. Nakonec jsme všichni v pořádku dorazili do ubytovny a dali si večeři, ke které jsme měli pizzu!

Další den (7.10.2018) jsme se nasnídali, zabalili si a šli jsme do aquaparku, kde jsme si to moc užili. Když jsme jeli zpátky do Prahy, tak v Regio jetu už tablety fungovali. Celý výlet byl suprový a všechny moc bavil.

Lenka, 11 let