Tábor 2023

01. 07. 2023 - 15. 07. 2023    

Neděle 2.července

První a druhý den tábora za námi. Dopoledne jsme dodělali vše potřebné a odpoledne jsme měli sportovní utkání mezi družinkami ve vybice a přehazce. Večer jsme si zahráli pár her v lese, a pak jsme se dozvěděli, že téma letošního tábora bude Kronika rodu Spiderwicků.

Pondělí 3.července

Třetí den tábora za námi! Dopoledne se děti naučily nové dovednosti, zacházení s mapou, šifry, uzle atd. Odpoledne následovala etapa CTH, děti našli poztrácené věci a klíč k rozpoznávání magických bytostí. Den jsme zakončili baseballem.

Úterý 4.července

Dnes dopoledne si děti zasoutěžily ve štafetách a plnily úkoly do bodování jednotlivců. Odpoledne proběhla druhá etapa CTH, kde děti získaly recept, který se jim bude hodit na zítřejší etapu. Den jsme zakončili sportem.

Středa 5.července

Dneska dopoledne děti tvořily komiksy v okolních vesnicích, na odpolední etapě upekly sušenky a uvařily med pro skřítka Náprstníčka. Taky pro něj musely postavit domek, který potom otestovaly. Den jsme zakončili stolními hrami.

Čtvrtek 6.července

Dnes dopoledne proběhla další etapa CTH, děti hledaly ztracené členy družinky a osvobodily je ze zajetí skřetů. Odpoledne se konala sportovní olympiáda, kde se vyzkoušely např. skok daleký, maraton, plavbu na lodi atd.

Pátek 7.července

Dneska dopoledne si děti zahrály na pošťáky a rozvážely balíky po okolí tábora. Odpoledne musely přeprat skřety a dostat se za tetou Lucindou, aby jim poradila co dál. Den jsme zakončily ohýnkem a díky Daníkovi jsme měli zajištěnou i hudbu.

Sobota 8.července

Dnes dopoledne si děti zasoutěžily v přespoláku, orienťáku a kimovce. K obědu jsme měli výborné lívance a odpoledne se děti utkaly se skřety v další etapě CTH. Také potkaly gryfa, který jim pomůže v další etapě. Večer jsme si zahráli oblíbené frisbee.

Neděle 9.července

Dneska dopoledne proběhla další etapa CTH, při které se dětem podařilo přemoci elfíky a dostat se k samotnému Spidewickovi. Odpoledne starší vyrazili na puťák a mladší strávili většinu času ve vodě.

Pondělí 10.července

Dnes dopoledne vyrazila na puťák i skupinka mladších.

Úterý 11.července

Dneska, v odpoledních hodinách, se celý oddíl vrátil z puťáku. Všichni jsou spokojení a v celku, večer jsme si zahráli baseball a šli chrupkat.

Středa 12.července

Dneska dopoledne si děti zahrály na kurýry a dovážely papkání. Odpoledne proběhla další etapa, ve které děti připravily rajskou na boj proti skřetům. Večer jsme si zahráli pár her a další tři členové oddílu složili oddílový slib.

Čtvrtek 13.července

Dneska dopoledne jsme si zahráli hru jménem Africká královna. Odpoledne se družinky připravily na finální souboj se skřety, který nakonec vyhrály. Večer byla supr dupr diskotéka.

Zkopírováno z fb, autor Léňa s Míšou a Denčou, upravil do oddílové kroniky Adam

 

IMG_9370

Obrázek 1 z 41