Pololetní prázdniny v Mezně

28. 01. 2016 - 31. 01. 2016    

V termínu 28. 1. – 31. 1. 2016 se v ubytovně v Mezně konal koncert mladých hudebních hvězd. Přihlásilo se mnoho skupin a pár sólistů. Jeden nadějný umělec se rozhodl, že nám zahraje na ukulele. První den bylo potřeba vytvořit poutače na představení.

Se známým zvukařem Dandym se účastníci soutěže domluvili na hudbě.

Jakmile byl hotový plakát na koncert a domluvena hudba, tak se všichni dali do nacvičování choreografie. Abychom celé dny netvrdli v ubytovně, tak jsme se šli projít po okolí. Na čerstvém vzduchu jsme nabrali sílu.

Dopoledne před vystoupením jsme dokončili poslední úpravy na vystoupení. Každý umělec si musel vytvořit slušivý mikrofon do ruky, malý mikrofon k puse, rumba “koule“ či flétnu.

Těsně před vystoupením jsme měli všichni poslední šanci doladit svá vystoupení. Ve večerních hodinách vše vypuklo. Abychom posoudili, jak na tom jednotlivé skupiny jsou, tak jsme si pozvali tři porotce. Souboj byl velice těsný, avšak vítěz mohl být jen jeden. Aby to ostatním nebylo líto tak i oni dostali malou odměnu. Hlavní odměnou pro všechny však bylo, že si to mohli užít a večer si na diskotéce pořádně zatrsat.