Hory 2024

03. 02. 2024 - 10. 02. 2024    

Místo: chata u Advokátů, Dolní Maxov, Josefův důl
Odjezd: 3.2.2024 v 11:15 hodin Na parkovišti v ulici Výstavní, viz. https://mapy.cz/s/3n5sy (autobus z Černého Mostu v 13:00)
Před odjezdem je nutné odevzdat prohlášení o bezinfekčnost na našem formuláři (ke stažení zde: http://www.oddilontario.cz/dokumenty/ ), kopii kartičky pojištěnce, potvrzení/posudek o zdravotní způsobilosti. Pokud je potřeba, tak léky. V samostatné obálce peníze na vleky + potvrzení o seřízení vázání – na konci hor budeme v téže obálce vracet potvrzení a „neproježděné“ peníze.
S sebou: Pití, svačinu/oběd na cestu, společné jídlo začínáme večeří. Seznam věcí co s sebou naleznete na odkaze https://www.oddilontario.cz/seznam-veci-na-hory/ 
Příjezd: 10.2.2024 v 15:20 Na parkovišti v ulici Výstavní (příjezd na Černý Most v 14:05) 
Cena: 2500 Kč + vleky (neproježděné peníze vracíme)

 

Kronika první poloviny hor

Letošní hory jsme zahájili v sobotu dopoledne, když jsme se sešli a autobusem se vypravili do Josefova dolu. Následující den jsme hned dopoledne jeli lyžovat, ovšem kvůli dešti jsme po obědě jeli zpátky na chatu. Navečer začal program v tématu letní olympiády. V pondělí bohužel také pršelo, takže se nemohlo jít na lyže. Dopoledne jsme proto hráli bingo a just dance. Odpoledním programem byla návštěva muzea výroby dřevěných hraček DETOA, kde si každý nakonec mohl sám nějakou hračku vyrobit. V úterý se nám poštěstilo s počasím a nastala možnost jít znovu lyžovat. Díky dobrému počasí tam sice byla hromada lidí, ale i tak jsme si to moc užili a vraceli jsme se až po čtvrté odpoledne.

Věrka (15 let)

Lyže

V chatě

Venku