Výlet pod stany

19. 05. 2017 - 21. 05. 2017    

Výlet za Ečou a Didim

(19.5. 2017,pátek) Když jsme nastoupili do autobusu, nikdo jsme nevěděli kam jedeme. Když jsme dorazili na místo, zjistili jsme že jsme u Didiho a Eči. Někteří z nás spali pod stanem a někdo spal v domě. Ti co spali pod stanem si ho šli rovnou postavit a pak jsme si všichni vybalili, navečeřeli jsme se a šli jsme spát.

(20.5. 2017,sobota) V sobotu jsme se po probuzení a po snídaní připravili na výlet a vyrazili jsme. V lese jsme hráli spoustu her. Na dalším místě jsme si udělali k obědu na ohni špagety. Po obědě jsme se rozdělili na starší a mladší. Starší měli za úkol dojít na nedalekou zříceninu Šelmberk. Mladší šli na rozhlednu Kovářka. Po návratu domů jsme si začali připravovat věci na oheň na kterém jsme si pří zpívání písniček opékali buřty. Po jídle jsme si šli s plným břichem lehnout.

(21.2. 2017, neděle) V neděli jsme se brzo ráno nasnídali a sbalili jsme si stany a všechny věci. S batohama jsme vyrazili na autobus a později jsme pokračovali vlakem a metrem, kde si nás potom vyzvedli rodiče.

Psala Míša,12 let